سبد خرید

نرم افزار آندرویدی طوطی

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان
انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان
انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان

خرید کد فعال‌سازی

اشتراک یک ماهه

بدون تخفیف

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان

اشتراک شش ماهه

با ۲۵% تخفیف

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان

اشتراک یک ساله

با ۵۰% تخفیف

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان

سؤال‌های متداول
گروه پشتیبانی اپلیکیشن طوطی، در این قسمت، پاسخ‌هایی برای سؤال‌های متداول شمـا عزیزان آماده کرده‌اند.

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان
نرم افزار طوطی چیست؟

طوطی نرم افزاری است برای کودکان که بر روی سیستم های اندرویدی قابل نصب می باشد.

این نرم افزار توسط انتشارات براق که ناشر تخصصی کتاب کودک و نوجوان می باشد تهیه، تنظیم و ارائه شده است.

طوطی نرم افزاری تعاملی، آموزشی و سرگرم کننده است و طوری طراحی شده تا در مدت زمانی که کودک از برنامه استفاده می کند، لذت کافی را از آن ببرد.

هدف از ساخت نرم افزار طوطی چیست؟

پس از تحولات بزرگی که در زمینه برنامه‌نویسی ایجاد شد و اپلیکیشن ها ظهور کردند، اپلیکیشن ها جایگاه مهمی در زندگی روزمره مردم به خود اختصاص داده اند بطوریکه جز لاینفکی از زندگی بشر امروزی محسوب می شوند. این نرم افزارها به حدی از نفوذ و قدرت رسیده اند که می توانند تاثیرات و تغییرات شگرفی بر روی فرهنگ های بومی بگذارند.

نرم افزار طوطی بدنبال آن است که تا ضمن بهره مندی از تکنولوژی روز سهمی هرچند کوچک در پاسداری از فرهنگ غنی این مرز و بوم داشته باشد.

نرم افزار طوطی چه گروه سنی را مخاطب خود قرار داده است؟

این نرم افزار برای بچه های زیر ده سال تهیه و ارائه شده است.

محتوای نرم افزار طوطی را توضیح دهید؟

تهیه کنندگان این نرم افزاربا توجه به اینکه ناشر تخصصی کتاب کودک ونوجوان هستند تلاش بر این بوده است تا با داشته های خود زیباترین و بهترین ها را تهیه و ارائه کنند تا علاوه بر سرگرم کننده بودن بتوانند به نیازهای اولیه کودک در زمینه کتاب و آموزش پاسخگو باشند؛ با این هدف نرم افزار در این مرحله از سه بخش عمده کتاب، سرگرمی های آموزشی و آموزش روخوانی قرآن تشکیل شده است.

چگونه نرم افزار را در سیستم نصب کنیم؟

به دو روش امکان نصب برنامه طوطی وجود دارد.

روش اول از طریق کافه بازار است که با جستجوی کلمه ( طوطی ) میتوان فرآیند نصب را اجرا کرد.

روش دوم با مراجعه به سایت انتشارات براق به آدرس اینترنتی www.buraq.ir/app   و انتخاب دانلود نرم افزارطوطی فرآیند نصب امکان پذیر می باشد.

چگونه حساب کاربری در نرم افزار طوطی ایجاد کنم؟

در صفحه اصلی برنامه در قسمت بالا و سمت راست بر روی آیکون ثبت نام کلیک کنید و در بخش ثبت نام با وارد کردن آدرس الکترونیک و یک رمز دلخواه یک حساب کاربری برای شما ایجاد می شود.

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان

آیا می توان قبل از خرید اشتراک از محتویات برنامه اطلاع حاصل کرد؟

برای اینکه مشترکین بتوانند قبل از خرید اشتراک از نیاز به خرید برنامه مطمئن شوند امکان استفاده از برنامه برای مدت یک هفته بصورت رایگان وجود دارد. این کار پس از نصب برنامه و ایجاد حساب کاربری و فقط برای بار اول امکان پذیر است. بعد از ثبت نام، دو بازی و دو داستان به صورت رایگان و همیشگی به عنوان هدیه خدمتتان تقدیم می شود.

این پنجره چیست؟

در صورتی که اشتراک نرم افزار طوطی را نداشته باشید، بعد از استفاده از قسمت های اپلیکیشن به مدت ۳۰ ثانیه، این پنجره ظاهر می شود.

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان

با انتخاب گزینه اشتراک وارد برنامه بازار شده و اشتراک دلخواه خود را خریداری نمایید.

بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به راحتی می توانید از تمامی محتوای اپلیکیشن به راحتی استفاده نمایید.

آیا از خود برنامه طوطی می توان مشترک شد؟

بله. امکان اشتراک از درون خود برنامه وجود دارد. برای این کار بر روی آیکون ثبت نام در صفحه اصلی کلیک کنید و در پنجره باز شده از راه آیکون ثبت نام مراحل را انجام داده و پس از پرداخت حق اشتراک می توانید در مدت تعیین شده از برنامه طوطی به شکل بهره ببرید.

کارت اشتراک با کد فعال سازی چیست؟

کارت اشتراک نرم افزار طوطی را می توانید از انتشارات بُراق و نمایندگی ها تهیه نمایید. این کارت دارای کدهای فعال سازی برای مدت زمانهای مختلف است بطوریکه هر چه مدت زمان اشتراک بیشتر باشد هزینه پرداختی به ازای هر ماه کمتر می شود.

این کارت برای هدیه دادن به کودکان بسیار مناسبند و با توجه به هزینه کم کارت اشتراک از آنها می توان بعنوان جایزه در مدارس و مراکز فرهنگی به دانش آموزان هدیه کرد.

چگونه از کارت اشتراک برای مشترک شدن استفاده کنم؟

پس از خرید کارت اشتراک ابتدا بخش نقره ای رنگ را می تراشید. در اینصورت یک کد عددی آشکار می شود این کد را پس از ورود به بخش ثبت نام بعد از انجام مراحل ثبت نام از شما کد فعال سازی را می طلبد. پس از ثبت این کد برنامه برای شما در مدت زمان تعیین شده بطور کامل باز خواهد بود.

کد فعال سازی را توضیح دهید؟

کد فعال سازی یک عبارت ده رقمی از اعداد است که قابلیت یکبار مصرف برای اشتراک در نرم افزار طوطی در تلفن همراه یا تبلت را به دارنده کد می دهد.

آیا اشتراک را قبل از اتمام مدت، می‌توان لغو کرد؟

برای اعضایی که عضویت شان از طریق کارت اشتراک انجام شده است بعد از مدت تعیین شده بطور خودکار اشتراک آنها لغو خواهد شد و در صورتیکه قبل از پایان مدت تعیین شده عضویت خود را لغو کنند برگشت هزینه خرید کارت به آنها امکان پذیر نخواهد بود.

چگونه اشتراک طوطی را از بازار لغو کنم؟

بعد از وارد شدن به برنامه بازار، به قسمت بازار من رفته و گزینه اشتراک برنامه ها را انتخاب نمایید. پس از دیدن آیکون اپلیکیشن طوطی و نگه داشتن آن می توانید اشتراک را لغو نمایید.

در غیر این صورت پس از اتمام مدت، اشتراک به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

آیا در هنگام استفاده از برنامه باید به اینترنت اتصال داشته باشم؟

طبیعی است که برای بهره برداری از هر محتوای نرم افزار در اولین بار نیاز به وجود اینترنت می باشد ولی در دفعات بعد نیازی به اتصال به اینترنت نیست و بدون آن می توان از برنامه استفاده کرد.

آیا بعد از پایان مدت اشتراک می توانم از نرم افزار طوطی استفاده کنم؟

از بخشی از برنامه که بصورت رایگان تعریف شده است می توانید استفاده کنید ولی از کل برنامه در صورتی میتوان استفاده کرد که اشتراک خود را تمدید کنید.

خرید کد اشتراک

انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان
انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان
انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان
انتشارات براق طوطی کتاب کودک و نوجوان

روش نصب و استفاده از نرم افزار طوطی:

شما می‌توانید از طریق نرم افزار کافه بازار و جستجو و نصب نرم‌افزار طوطی، آن را بر روی گوشی و یا تبلت اندرویدی خود نصب نمایید و از محتوای شاد و مفید آن استفاده نمایید.

– پس از نصب و راه‌اندازی نرم افزار طوطی وارد محیط آن شوید.

– در قسمت پایین صفحه دو عبارت «قصه‌ها» و «بازی‌ها» را خواهید دید.

– با انتخاب «قصه‌ها» وارد صفحه‌ای خواهید شد که شامل داستان‌های بسیار زیبا و دلنشین است. با انتخاب هر یک از قصه ها کودک خواهد توانست تا در ابتدا چند صفحه از کتاب را به صورت نمونه بررسی نموده و در صورت تمایل پس از بارگذاری آن را بخواند و گوش کند.

– قسمت دوم یا همان «بازی‌ها» نیز شامل سرگرمی‌هایی علمی، آموزشی است که با انجام بازی ها، لحظات پرهیجانی را خواهید داشت.

– در کنار هر یک از بازی‌ها و قصه‌ها، نمادی به شکل قلب وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید، بازی یا قصه را به لیست «محبوب» خود اضافه کنید؛ تا برای استفاده دوباره از آن ها مستقیما از این صفحه اقدام نمایید.

سعی ما بر آن است که داستان ها و بازی های جدید را به صورت دوره ای به برنامه اضافه کنیم و در آینده نیز قسمت های جدیدی به برنامه طوطی بیافزاییم.

در حال بارگذاری ...